Już po III Balu Seniora!

III Bal Seniora odbył się aż w dwóch turach! Zorganizowany został przez władze Radomia i miał miejsce w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Łącznie wzięło w nim udział aż osiemset pięćdziesiąt osób!
Prezydent Radomia – tę funkcję pełni Radosław Witkowski – podkreśla, że Radom bardzo dba o to, by w sposób sprawny i przyjazny prowadzić zaangażowaną politykę senioralną. Jak bowiem twierdzi – nowoczesnym miastem jest takie miasto, w którym wszyscy – także seniorzy – mogą czuć się dobrze, przyjaźnie i bezpiecznie.
W tym celu podejmowane są liczne działania, które mają za zadanie sprawić, by seniorzy w Radomiu czuli się jak najlepiej. Rozdawane są i montowane czujniki czadu, seniorzy mogą bezpłatnie szczepić się przeciwko grypie, podejmowane są też wszelkie działania, które mają na celu aktywizację tej grupy społecznej. Jednym z takich wydarzeń, które skierowane są do seniorów w ramach polityki senioralnej, jest doroczny Bal Seniora. W Radomiu prężnie działa również Centrum Aktywności Seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *