Nowy rozgrywający Cerradu Enei

Cerrad Enea Czarni znaleźli zastępstwo za kontuzjowanego Wiktora Nowaka. Nowym rozgrywającym radomian został Rosjanin Aleksandr Woropajew.
Przypomnijmy, Wiktor Nowak poważnej kontuzji nabawił się 17 grudnia. Badania potwierdziły, że siatkarz zerwał dwa więzadła w stawie, co wyklucza go z dalszej gry w sezonie 2021/2022. W tej chwili 22-letni siatkarz jest już po zabiegu i przechodzi rehabilitację.

Kontrakt podpisany

Tym samym do zespołu dołącza rosyjski siatkarz Aleksandr Woropajew. Zawodnik przenosi się z rosyjskiego klubu Neftjanik Orenburg występującego na co dzień w rozgrywkach SuperLigi.
Aleksandr Woropajew urodził się 19 października 1993 roku. Mierzy 198 cm wzrostu. Grał w klubach: Jarosławicz Jarosław, Dynamo Krasnodar, Groznyj Grozny, Lokomotiw-Izumrud Jekaterynburg, Biełogorje Biełgorod, Lokomotiw Nowosybirsk, a ostatnio w Neftjaniku Orenburg. Wraz z klubem Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg w sezonie 2017/2018 wywalczył mistrzostwo Rosyjskiej Ligi A, a w rozgrywkach 2020/2021 z Lokomotiwem Nowosybirsk – brązowy medal Superligi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *