Warsztaty dla młodzieży „Zabierz głos” – Teatr Powszechny zaprasza!

Od 28 lipca do 8 sierpnia w siedzibie Teatru Powszechnego w Radomiu odbędą się warsztaty teatralne z cyklu „Zabierz głos”, w których udział będzie mogła wziąć młodzież w wieku od 13 do 18 lat. Są to dwutygodniowe bezpłatne zajęcia realizowane w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

. Ideą przedsięwzięcia jest udzielenie młodzieży wsparcia w zakresie pokonywania tremy przed wystąpieniami publicznymi. Warsztaty poprowadzi pracująca na co dzień w Teatrze Powszechnym aktorka, Ola Bogulewska. W swojej pracy z młodzieżą aktorka będzie wykorzystywać techniki aktorskie, jak na przykład: improwizację, interpretację tekstów literackich, dykcję i impostację. Ponadto będą to również techniki relaksacyjne oraz ćwiczenia ruchowe.

Na zakończenie warsztatów młodzież będzie miała okazję wystąpień przed szerszą publicznością i wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce. Zgłoszenia należy przesyłać do teatru drogą elektroniczną, zamieszczając w wiadomości następujące dane: imię i nazwisko, wiek oraz adres e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *